Bayrak; bir ülkenin, bir toplumun, bir kurumun, bir grubun, belli bir zümrenin, çeşitli sembolleri, çeşitli objeleri, çeşitli renkleri kullanarak, ilkelerini ve anlayışını sembolize eden özgün bir ifade ediş şeklidir.

Bir topluluğun, bir devletin, bir milletin, bir eyaletin insanlarını ayrım yapmadan kendi çatısı altında toplayan ve temsil eden bir gücün ortak değeridir ve tarihte bilinen en eski değerlerden birisi olmasına rağmen insan gruplarının bağımsızlığını temsil ettiği için günümüzde hala eski değerini korumaktadır.

Bayrak ve flama imalatı ve satışı toptan ve perakende olarak yıllardır devam etmektedir.

Dünya üstünde 200 den fazla yabancı ülke bayrağı ürünü bulunmaktadır ve biz bu kadar çok farklı ürünün imalatı ve üretimini kendi imkanlarımızla en uygun fiyatlara yapmakta olan birkaç üreticiden biriyiz ve bayrak üretimi kapasitemizi devamlı arttırmaktayız.

Bugün yeni teknolojiler sayesinde küçülmüş olan dünyada her ülkenin ve her bölgenin yabancı ülke bayrak çeşitlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Bayrakçı Limited Firması olarak tüm dünyadaki yabancı ülke bayrak çeşitlerini doğru kaynaklardan takip ederek o ülkenin kurallarına göre ürünü imal ederek satışa sunmaktayız.

Kategori: Bayrak

Hakkımızda

Bayrak Üretiminde 92 Yıllık Tecrübe!

Firmamız bugün en modern dijital tekstil baskı makineleriyle her türlü özel ve yabancı ülke bayrak çeşitlerini son derece ekonomik ve kısa sürede imal etmektedir.

Hizmetler

Firmamız sizlerin özel bayrak ve flama taleplerinizi karşılamak üzere, her zaman kalitesini test ettiği en uygun kumaşa ve digital makinalarla baskı yapmaktadır. Ürünlerimizde baskı, tasarım ve renk sınırsızdır. Dilediğiniz tasarımın, dilediğiniz renklerde basılmasını talep edebilirsiniz.


Siparişinizi belirten bir e-postayı ve iletişim bilgilerinizi, iletişim sayfamızda bulunan e-posta adresimize gönderiniz. Müşteri temsilcileri birkaç saat içerisinde size e-posta ile cevap verecekleri gibi, varsa telefonunuzdan şiparişiniz ile ilgili daha detaylı bilgi alabilmek ve yönlendirebilmek için arayacaklardır. Eğer birkaç saat içinde size ulaşılamaz ise lütfen emailinizi tekrarlayınız, bir aksaklık olması nedeni ile emailiniz ulaşamamış olabilir.


1919 dan beri bize güvendiğiniz için teşekkür ederiz.