Ülke Bayrakları

Bayrak; bir ülkenin, bir toplumun, bir kurumun, bir grubun, belli bir zümrenin, çeşitli sembolleri, çeşitli objeleri, çeşitli renkleri kullanarak, ilkelerini ve anlayışını sembolize eden özgün bir ifade ediş şeklidir.

Bir topluluğun, bir devletin, bir milletin, bir eyaletin insanlarını ayrım yapmadan kendi çatısı altında toplayan ve temsil eden bir gücün ortak değeridir ve tarihte bilinen en eski değerlerden birisi olmasına rağmen insan gruplarının bağımsızlığını temsil ettiği için günümüzde hala eski değerini korumaktadır.

Bayrak ve flama imalatı ve satışı toptan ve perakende olarak yıllardır devam etmektedir.

Dünya üstünde 200 den fazla yabancı ülke bayrağı ürünü bulunmaktadır ve biz bu kadar çok farklı ürünün imalatı ve üretimini kendi imkanlarımızla en uygun fiyatlara yapmakta olan birkaç üreticiden biriyiz ve bayrak üretimi kapasitemizi devamlı arttırmaktayız.

Bugün yeni teknolojiler sayesinde küçülmüş olan dünyada her ülkenin ve her bölgenin yabancı ülke bayrak çeşitlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Bayrakçı Limited Firması olarak tüm dünyadaki yabancı ülke bayrak çeşitlerini doğru kaynaklardan takip ederek o ülkenin kurallarına göre ürünü imal ederek satışa sunmaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir