Flama kelime anlamı olarak mühendislerin, haritacıların kullandığı renkli sırık, iki yada üç köşeli, küçük boyutlu bayrak, mızrak ucuna takılan bayrak demektir. 

Flama bayrak çeşitli amaçlarla kullanılabildiği gibi işaret vermek amacıylada kullanılmaktadır. Boyutlarının küçük olması dolayısıyla rahatlıkla taşınabilmektedir. Toplantılarda, mitinglerde insanların ellerinde kolayca taşıyabildikleri ve üzerinde amaca göre dizayn edilmiş işaret ve resimlerin bulunduğu, taşıyan kişinin amacını ve düşüncesini belli eden küçük boyutlu bayrak çeşididir.

Düz flamalar en çok imal edilen flama çeşitlerindendir ve istenilen ölçülerde imalatı yapılır.

Genelde kamu kurum ve kuruluşlarında , özel şirketlerde dış mekan ve iç mekan için kullanılan bir üründür .

Düz Flama kurumsal kimliği ön plana çıkarma amacı için ve reklam yapma ihtiyacını karşılamada bayrak ürünü olarak olarak devreye giriyor.

Farklı polyester örgü ve polyester dokuma bayrak kumaşları ile değişik baskı teknikleri kullanılarak belli ölçülerde üretilir.

1919 dan beri, bize güvendiğiniz için teşekkürü bir borç biliriz.

Kategori: Bayrak, Flama

Hakkımızda

Bayrak Üretiminde 92 Yıllık Tecrübe!

Firmamız bugün en modern dijital tekstil baskı makineleriyle her türlü özel ve yabancı ülke bayrak çeşitlerini son derece ekonomik ve kısa sürede imal etmektedir.

Hizmetler

Firmamız sizlerin özel bayrak ve flama taleplerinizi karşılamak üzere, her zaman kalitesini test ettiği en uygun kumaşa ve digital makinalarla baskı yapmaktadır. Ürünlerimizde baskı, tasarım ve renk sınırsızdır. Dilediğiniz tasarımın, dilediğiniz renklerde basılmasını talep edebilirsiniz.


Siparişinizi belirten bir e-postayı ve iletişim bilgilerinizi, iletişim sayfamızda bulunan e-posta adresimize gönderiniz. Müşteri temsilcileri birkaç saat içerisinde size e-posta ile cevap verecekleri gibi, varsa telefonunuzdan şiparişiniz ile ilgili daha detaylı bilgi alabilmek ve yönlendirebilmek için arayacaklardır. Eğer birkaç saat içinde size ulaşılamaz ise lütfen emailinizi tekrarlayınız, bir aksaklık olması nedeni ile emailiniz ulaşamamış olabilir.


1919 dan beri bize güvendiğiniz için teşekkür ederiz.