Türk bayrağı üretimi %100 polyester kumaştan olup 160gr/m2 kalın dokuma kumaşıyla emsallerinin arasında en sağlam ve kaliteli yapıya sahiptir.
Ürünlerimiz güneş ve olumsuz hava şartlarına dayanıklı tekstil boyaları kullanılarak imal edilmektedir.

Bayrak kuşkusuz bir ulusun en önemli simgesidir ve egemenliğin kayıtsız sembolüdür.  Dalgalanması ile özdeşleştiği ulusa bir özgüven ve hakimiyet duygusu verir.

İşte bu denli önemli olan bir sembol olan bayrağın Bayrakçı tarafından üretildiği ilk tarih olan 1919, ulusumuz için hemen hemen benzer önemdeki bir sembolle aynı tarihe rastlıyor.

1919 yılında ilk Türk bayrak ürününü üretmiş olan firmamız 50 li yıllarda ilk türk ve özel bayrak baskı ve boyahane tesisiyle Türkiye’nin ilk tam entegre bayrak fabrikasını kurmuştur. Kumaş dokuma tezgahlarından boyama ve baskı makinelerine, kesim ve dikiş bölümleriyle tam teşekküllü bir üretici haline gelmiştir. 1970 yılına kadar Türkiye Cumhuriyeti’nin Türk bayrağı üreten tek özel girişimi olma özelliğini korumuştur. Firmamız bugün en modern dijital tekstil baskı makineleriyle her türlü türk ve yabancı ülke bayrak çeşitlerini son derece ekonomik ve kısa sürede imal etmektedir.

Firmamız imalat çeşitleri olarak raşel polyester örgü kumaş , polyester alpaka dokuma kumaş üzerinde ürünü imal etmektedir. Ürün imalatında  mümkün olan bütün ölçülerde imalat yapan firmamız, Türk bayrağı üretiminde en tecrübeli imalat firmasıdır.

Beyoğlu İstanbul’daki adresimizden ve online satış mağazamızdan Türk bayrağı satışı yapmaktayız ve tüm özel siparişlerinizin dağıtımını da Firmamızın Beyoğlu’ndaki adresimizden sevk etmekteyiz.

Kategori: Bayrak

Hakkımızda

Bayrak Üretiminde 92 Yıllık Tecrübe!

Firmamız bugün en modern dijital tekstil baskı makineleriyle her türlü özel ve yabancı ülke bayrak çeşitlerini son derece ekonomik ve kısa sürede imal etmektedir.

Hizmetler

Firmamız sizlerin özel bayrak ve flama taleplerinizi karşılamak üzere, her zaman kalitesini test ettiği en uygun kumaşa ve digital makinalarla baskı yapmaktadır. Ürünlerimizde baskı, tasarım ve renk sınırsızdır. Dilediğiniz tasarımın, dilediğiniz renklerde basılmasını talep edebilirsiniz.


Siparişinizi belirten bir e-postayı ve iletişim bilgilerinizi, iletişim sayfamızda bulunan e-posta adresimize gönderiniz. Müşteri temsilcileri birkaç saat içerisinde size e-posta ile cevap verecekleri gibi, varsa telefonunuzdan şiparişiniz ile ilgili daha detaylı bilgi alabilmek ve yönlendirebilmek için arayacaklardır. Eğer birkaç saat içinde size ulaşılamaz ise lütfen emailinizi tekrarlayınız, bir aksaklık olması nedeni ile emailiniz ulaşamamış olabilir.


1919 dan beri bize güvendiğiniz için teşekkür ederiz.