Ad Soyad (gerekli)

Firma Adı (gerekli)

E-Posta Adresi (gerekli)

Ürün Boyutu (gerekli)

Özel Ölçü boyutları (Genişlik X Yükseklik)

Özel Ölçü Birimi (gerekli)


Oryantasyon

 Yatay Dikey


Tek / Çift Taraflı

Tek kat afişler, iç mekan kullanımı için kullanılan en yaygın ve en dayanıklı afişlerdir.

Eğer metni her iki taraftan da doğru bir şekilde okumak istiyorsanız, lütfen çift taraflı seçeneğini seçiniz. Çift taraflı afişlerimizde, iki tabaka arasında ışık engelleyici üçüncü bir katman vardır. Ters yüzdeki görüntüden emin olmak için aşağıdaki görsele bakabilirsiniz.


Afiş Malzemesi


Bağlama Çeşitleri (Bağlama çeşitleri hakkında detaylı bilgi için resimlerin üzerine tıklayınız.)

           


Teslimat Tarihi (gerekli)

Adet (gerekli)

Sizin Görsel Çalışmanız (lütfen yükleyin)

Mesajınız

Hakkımızda

Bayrak Üretiminde 92 Yıllık Tecrübe!

Firmamız bugün en modern dijital tekstil baskı makineleriyle her türlü özel ve yabancı ülke bayrak çeşitlerini son derece ekonomik ve kısa sürede imal etmektedir.

Hizmetler

Firmamız sizlerin özel bayrak ve flama taleplerinizi karşılamak üzere, her zaman kalitesini test ettiği en uygun kumaşa ve digital makinalarla baskı yapmaktadır. Ürünlerimizde baskı, tasarım ve renk sınırsızdır. Dilediğiniz tasarımın, dilediğiniz renklerde basılmasını talep edebilirsiniz.


Siparişinizi belirten bir e-postayı ve iletişim bilgilerinizi, iletişim sayfamızda bulunan e-posta adresimize gönderiniz. Müşteri temsilcileri birkaç saat içerisinde size e-posta ile cevap verecekleri gibi, varsa telefonunuzdan şiparişiniz ile ilgili daha detaylı bilgi alabilmek ve yönlendirebilmek için arayacaklardır. Eğer birkaç saat içinde size ulaşılamaz ise lütfen emailinizi tekrarlayınız, bir aksaklık olması nedeni ile emailiniz ulaşamamış olabilir.


1919 dan beri bize güvendiğiniz için teşekkür ederiz.