Olta Bayrak

Olta Bayrak; Benzersiz şekliyle markanızın, rüzgardan ve yağmurdan etkilenmeden her zaman görünür olmasını sağlamaktadır. Bu orijinal tasarım markanızın en iyi şekilde görünmesini sağlamak amacıyla geliştirilmiştir. Olta bayrağı tasarımları, dijital baskı tekniği kullanılarak üretilmektedir.

Olta bayrağı reklam açısından firmaların en çok tercih ettiği çeşitlerdendir.

Olta bayrağı direği, iç mekan ve dış mekan kullanımına uygundur. Rüzgara ihtiyaç duymadan markanızın devamlı olarak görünmesini sağlar. Rüzgarla birlikte 360 derece hareket ederek dikkati üzerine çeker. Uygulanan baskı her iki yüzeyde de oluşarak görselliği arttırmaktadır.

Bu orijinal tasarım iş yerinizin ve markanızın en iyi şekilde görünmesini sağlamak amacıyla geliştirilmiştir. Uygulanan baskı her iki yüzeyden görünerek etkisini artırmaktadır.

Aynı zamanda Yelken, Damla, Plaj Bayrağı, Japon ve Vertikal Bayrak olarak da bilinmektedir.

Firmamız aracı bir şirket değildir, bu nedenle imalatını kendimiz yaptığımız ürünleri kendi müşteri ağımızla sattığımız için piyasadan çok daha ucuz fiyatlara satış yapabilmekteyiz.

Bayrak siparişi istediğiniz renk, desen, ölçü, ebat özelliklerine göre en kısa sürede en kaliteli şekilde üretilir ve iyi yetişmiş özel personelimiz tarafından teslim edilir.

1919 dan beri, bize güvendiğiniz için teşekkürü bir borç biliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir