Masa Bayrağı Direği

Masa bayrak direkleri isteğe göre tekli, ikili ve üçlü olarak temin edilir. Altın sarısı renkte ( pirinç kaplama ) ve parlak gümüş renkte ( krom kaplama ) seçenekler mevcuttur.

Makam Bayrağı Direği

2,45 cm boyunda (Ay ve Yıldızlı) veya damlalı.

Altın sarısı renkte ( pirinç kaplama ) ve parlak gümüş renkte ( krom kaplama ) ve ahşap renginde seçenekler mevcuttur.

Pirinç kaplama altın sarısı renkte ve krom kaplama parlak gümüş renkte seçenekler mevcuttur.

Araç Fors Direği

Altın sarısı renkte ( pirinç kaplama ) ve parlak gümüş renkte ( krom kaplama ) seçenekler mevcuttur.

Flama Direği

2,45 cm boyunda, Ahşap renginde, damlalı

 

Hakkımızda

Bayrak Üretiminde 92 Yıllık Tecrübe!

Firmamız bugün en modern dijital tekstil baskı makineleriyle her türlü özel ve yabancı ülke bayrak çeşitlerini son derece ekonomik ve kısa sürede imal etmektedir.

Hizmetler

Firmamız sizlerin özel bayrak ve flama taleplerinizi karşılamak üzere, her zaman kalitesini test ettiği en uygun kumaşa ve digital makinalarla baskı yapmaktadır. Ürünlerimizde baskı, tasarım ve renk sınırsızdır. Dilediğiniz tasarımın, dilediğiniz renklerde basılmasını talep edebilirsiniz.


Siparişinizi belirten bir e-postayı ve iletişim bilgilerinizi, iletişim sayfamızda bulunan e-posta adresimize gönderiniz. Müşteri temsilcileri birkaç saat içerisinde size e-posta ile cevap verecekleri gibi, varsa telefonunuzdan şiparişiniz ile ilgili daha detaylı bilgi alabilmek ve yönlendirebilmek için arayacaklardır. Eğer birkaç saat içinde size ulaşılamaz ise lütfen emailinizi tekrarlayınız, bir aksaklık olması nedeni ile emailiniz ulaşamamış olabilir.


1919 dan beri bize güvendiğiniz için teşekkür ederiz.